Каталог медичного обладнання Merit Medical

Коронарні інтервенції

Фахівці в області інтервенційної кардіології покладаються на компанію Merit і її повну лінійку продуктів і навчання починаючи з радіального і феморального доступу до гемостазу, включаючи відому освітню програму ThinkRadial. Для електрофізіологів Merit пропонує Транссептальний портфоліо, портфоліо інтродьюсер які розриваються, а також ряд спеціалізованих інструментів і тренінгів для підтримки доставки електродів.

Серцево-судинна та інтенсивна терапія

З самого початку ми приділяємо пріоритетну увагу вирішенню процедурних проблем лікарів з метою зробити вашу роботу більш безпечною, точною і ефективною. Компанія Merit прагне підтримувати потреби лікарів, що спеціалізуються в області інтенсивної терапії, за допомогою продуктів і навчання по всьому спектру послуг по догляду за пацієнтами.

Ендоскопія

Об’єднуючи технологію несудинних стентів з індефляторами, балонами, провідниками та іншими аксесуарами, підрозділ ендоскопії Merit розробляє технологію стентів нового покоління для використання в дихальних шляхах, стравоході і жовчовивідних шляхах, щоб підвищити цінність і якість при створенні інтервенційних та паліативних альтернатив лікування.

Периферичні інтервенції

Підрозділ периферичних втручань Merit пропонує рішення для інтервенційних радіологів, включаючи продукти для доступу і дренажу, ангіографічні та інтервенційні катетери, проводи й пастки, а також набір пристроїв для біопсії. Ми також підтримуємо ниркову терапію сімейством продуктів і систем Hero Graft для перитонеального діалізу, а також програмами навчання лікарів.

Інтервенційна онкологія & хребет

Починаючи з самого вивченого в світі сферичного емболізата – мікросфер Embosphere® – компанія Merit Medical створила комплексний набір продуктів для емболотерапіі, включаючи інструменти для доставки емболізата прямо до мети. Наша увага до інтервенційних методів терапії хребта продовжує зростати, завдяки інструментам для лікування метастатичних пухлин хребта, а також компресійних переломів хребців. Merit також підтримує наших лікарів за допомогою програм PAE і навчання методам інтервенцій на хребті за допомогою різних практичних інструментів підтримки.